Hakkımızda

Hakkımızda

Barbigames.net  Barbi Games sitesi, html5,  unity  vb tarzda mobil olarak cep telefonu ve tabletlerden oyun oynanan bir internet sitesidir. Oyunlarında özgün içerik  barındıran barbigames.net  her gün güncellenir. Bu içeriği ile  ayda  belli sayıda oyuncuya hitap etmektedir.

2023 yılından  bu yana  yayında olan sitemiz güncellenen ve genişleyen içeriği ile  yayındadır. Bu ilkelerinden sapmadan sağlam adımlarla  yayın  hayatına devam edecektir. Bu süreçte desteğini esirgemeyen siz değerli  okurlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Burada html5 oyunları bilgisayarınıza indirmeden oynayabilirsiniz. Özenle seçtiğimiz oyunlar ile keyifli zaman geçirmek isteyen oyun tutkunlarına hitap etmeye devam ediyoruz. 2023 yılından beri yayında olan sayfamız sürekli gelişen içeriği ile siz değerli ziyaretçilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Sitemizi takip ederek hergün yeni eklenen oyunları ücretsiz deneyebilirsiniz. Günümüz teknolojilerine uygun olarak yenilenen sitemiz tablet ve mobil cihazlarınızdan da sorunsuz bir şekilde online oyun oynama keyfi sunuyor. Bizlere iletmek istediğiniz istek ve düşüncelerinizi iletişim bölümden paylaşabilirsiniz.