Türkiye Güzeli Makyaj Oyunu - Barbie Oyunları - Barbigames.net

barbi games logo

                               

Back


Türkiye Güzeli Makyaj Oyunu

Description:

Türkiye Güzeli Makyaj Oyunu isimli oyunumuzda sizleri güzel bayanlar ile makyaj ve giyidme konusunda baş başa bırakıyoruz. Düşünün siz Türkiye güzellik yarışması finallerine girdiniz. Miss Turkey güzellik tacının sadece bir adım ötesindesiniz. İlk olarak rahatlatıcı bir spa keyfi ve lüks bir giyinme odasında kendiniz buluyorsunuz. Aklınıza gelebilecek istediğiniz her türlü kıyafet giyinme odasındadır. Buradan güzellik kralicesine uygun olanı seçin ve giydirin.

Makyaj ve Giydirme Oyunu

Kızlar için geçerli olan makyaj oyunu sizlerin sihirli ellerinizde. Spa ile kaplıca tedavisi yüzünüzün enerjik ve kusursuz görünmenizi sağlayacaktır. Yarışma finali için göz alıcı görünümünüzü tasarlamalısınız. Oyunumuz da size sunulacak olan yüzlerce son moda göz farı, allık, ruj ve maskara oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Güzellik Yarışması Oyunu

Güzellik yarışmaları genellikle yılda bir kez olur. Unutmadan sitemiz barbigames.net sitemiz de bir gün gelecek sizler için bir şey yapacaktır. Sizler için güzellik yarışması oyunu adında Miss Turkey Barbie isimi yarışma düzenleyecektir:)

Rating:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...